Rzeźnik Szwajcaria od 4200 do 5200 CHF

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Anglia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Estavayer

Numer referencyjny: RZE/1710/DN/praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • umowa szwajcarska
  • wynagrodzenie w okolicy 4200 - 5200 CHF
  • zorganizowane zakwaterowanie

Zadania:

Lokalizacja:Estavayer:

  • cięcie wołowiny
  • odkostnianie
  • rozbiór
  • wycinanie tłuszczu, żył, elementów niejadalnych

Lokalizacja: Region Lozanna (kanton Vaud) zmiana nocna

  • przygotowanie mas do produkcji kiełbas

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w rzeźnictwie  'rzemieślniczym' lub duża skala/ produkcja)
  • samodzielność, odpowiedzialność, dbanie o jakość wykonywanej pracy