Rzeźnik

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Gent , Anglia

ABC Work to firma z 10 letnim doswiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Rzeźnik

Rzeźnik

Gent (Belgia)

Opis stanowiska:

  • Rozbiór, trybowanie mięsa wieprzowego
  • Klasyfikacja i obróbka mięsa
  • Marynowanie mięsa
  • Pakowanie i przygotowywanie mięsa do odbioru
  • Praca na 3 zmiany

Wymagania:

  • Doświadczenie jako rzeźnik
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć do podjęcia dłużej współpracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 18-20€ brutto/h + dodatki za pracę  na zmianie nocnej 30%
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz

 skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444