Project manager -monter rurociągów Szwajcaria

Lokalizacja

Szwajcaria

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA
⇒ ZAROBKI: OD CHF 34/H BR. + DIETY 140CHF/DZIEŃ NETTO
⇒ KONTRAKT NA OKRES: MIN. 3 MIES.
⇒ ZAKRES PRACY: NADZOROWANIE WYKONYWANIA INSTALACJI RUROCIĄGÓW ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ - 80% BIURO, 20% BUDOWA

Wymagania:

  • doświadczenie w branży
  • samodzielność w pracy i poza pracą ,
  • przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim lub angielskim, poprzez formularz znajdujący się pod ogłoszeniem,
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat ,
  • wymagana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dyspozycyjność ,
  • chęć do wyjazdu za granicę ,
  • umiejętność pracy w zespole ,
  • własny transport

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki - od CHF 34/h brutto + diety 140CHF/dzień netto
  • zatrudnienie u pracodawcy w Szwajcarii
  • zakwaterowanie zapewnione (płatne przez kandydata - CHF 400-800/mc)
  • opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy