Programowanie maszyn - umowa na Niemieckich warunkach, atrakcyjne zarobki

Kategoria

Programowanie , IT

Lokalizacja

Niemcy

Jesteśmy firmą, która z sukcesem od ponad 15 lat pomaga znaleźć zadowalającą prace na terenie Niemiec. Dla nas najważniejsi są zadowoleni ludzie.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania:

  • Programowanie maszyn
  • Solidne podstawy w dziedzinie programowania
  • Wiedza na temat głównych programów sterujących

Twój profil:

  • Programowanie SPS/PLC

  • Doświadczenie ABB/KUKA

  • Język Polski, mile widziany język Niemieci lub Angielski

Twoje korzyści w Busse Personal Service GmbH:

Układ zbiorowy BZA

  • Praca na Niemieckich warunkach z całym pakietem socjalnym oraz opieką medyczną
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość awansu
  • Praca u jednego pracodawcy
  • Praca w długim terminie
  • Elastyczne i zróżnicowane zadania
  • Możliwość zorganizowania zakwaterowania oraz transportu na teren Niemiec
  • Profesjonalne wsparcie w języku Polskim oraz Niemieckim

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +49 170 608 94 65 ( Sebastian, Sandra Dobrowolski)

lub adresem e-mail: [email protected]