Produkcja Belgia 17,79 € + dodatki

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Belgia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

PRODUKCJA WAGONÓW

Szukamy:

klejarz
monter drzwi
monter rur
monter wykończeniowy
operator wózka widłowego
magazynier

Miejsce pracy: Brugia (Belgia)

Numer referencyjny: PW/0109/DN/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

zamontowanie odpowiednich części wg wzoru/rysunku technicznego,

zgłaszanie wszelkich odchyleń/niedoróbek

praca zgodnie z procesem, praca z rysunkiem technicznym oraz z arkuszem kontroli jakości,

Wymagania:

umiejętność odczytywania rysunków technicznych
umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
komunikatywny angielski

doświadczenie

Oferujemy:

stawka 17,79 € b/h
dodatek transportowy i zmianowy
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
ubezpieczenie i płatne urlopy

CV

+48 666 826 916