Pracuj w JUMBO, jako Order Picker

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Carrière International, czyli jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Miejsce pracy: ’s-Hertogenbosch (Holandia)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca Order Pickera w JUMBO polega na przygotowywaniu zamówień złożonych online. Zamówienia kompletowane są za pomocą skanera ręcznego, w logiczny i uporządkowany sposób. Pracujesz z produktami typu: jogurty, sery, wędliny, owoce, czy warzywa. Dodatkowo kontrolujesz produkty pod kątem jakości i daty przydatności do spożycia. Produkty, które zbierasz, są odbierane przez klienta w punkcie odbioru lub dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Po hali poruszasz się pieszo.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy przez wzgląd na pięciotygodniowy okres przyuczenia.
  • Elastyczność i gotowość do pracy zmianowej.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •  €11,92/h Stawka brutto za godzinę na hali ciepłej,

     €12,14/h Stawka brutto za godzinę na hali zimnej,
     €12,81/h Stawka brutto za godzinę w mroźni,

  • Po około 3 miesiącach podwyżka stawki brutto

  • Zakwaterowanie,
  • Ubezpieczenie,
  • Dojazd do pracy,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Dodatek za pracę na nocnej zmianie, w niedziele i święta - nawet do 150%.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego umieszczonego pod przyciskiem Aplikuj!