Pracuj w Holandii, jako ORDER PICKER Albert Heijn (13,08€/H) - OFERTA BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Roosendaal , Holandia

Carrière International, czyli jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Miejsce pracy: Roosendaal (Holandia)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca Order Pickera polega na kompletowaniu zamówień, z użyciem skanera ręcznego. Cały proces to kolekcjonowanie zamówionych produktów w uporządkowany i logiczny sposób. Nauczymy Cię wszystkiego od postaw! Wystarczy jedynie Twoje zaangażowanie, motywacja oraz chęć długotrwałej współpracy. Praca w Albert Heijn odbywa się w systemie zmianowym.

Oferta pracy długoterminowej.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (instrukcje otrzymujesz w tym języku),
  • gotowość do stałej, regularnej współpracy
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • elastyczność,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • brak wiekówki,
  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym 13,08€ brutto/h (€12.10 + €0.98 ADV),
  • po 13 przepracowanych tygodniach podwyżka do 14,01€ brutto/h (€12,96 + €1,05 ADV),
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie,
  • dojazd do pracy,
  • praca w systemie zmianowym,
  • obszerne szkolenie z naszym własnym Happie Start,
  • dodatek za pracę na nocnej zmianie, w niedziele i święta - nawet do 150%.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego umieszczonego pod przyciskiem Aplikuj!