PRACOWNIK ZIEMNY/ BRUKARZ - od 16 euro/brutto + diety (28€ netto/ doba)

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

BEZPOSREDNIA OFERTA PRACY STRABAG AG

Miejsce pracy: Drezno (Budowy Saksonia/ Turyngia Niemcy) (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

ZADANIA:

  • roboty ziemne (wykopy drogowe),
  • tworzenie tras do przeprowadzania rur,
  • roboty melioracyjne,
  • osadzanie studzienek,
  • układanie/docinanie kostki brukowej i kamiennej oraz ustawianie krawężników i obrzeży,
  • przygotowania podłoża,
  • obsługa elektronarzędzi

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • konieczna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę u niemieckiego pracodawcy na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 16 euro/brutto + diety (28€ netto/ doba),
  • wynagrodzenie w okresie przestoju
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym (30 dni urlopu + premie)

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV w języku niemieckim.