Pracownik techniczny- Holandia- OD ZARAZ

Lokalizacja

Holandia

ENGNR. jest młodą i dynamiczną agencją pracy, która w bardzo krótkim czasie stała się niezastąpionym łącznikiem pomiędzy firmami i pracownikami.

Jesteśmy znani z tego, że wychodzimy naprzeciw zarówno naszym klientom, jak i pracownikom. Wspieramy Twój rozwój, towarzyszymy Ci na Twojej ścieżce kariery w ENGNR. oraz oferujemy Ci najlepszy pakiet usług HR. Nasza praca nie kończy się z chwilą pomyślnego rozpoczęcia zatrudnienia, lecz trwa przez cały okres Twojego zatrudniania w ENGNR

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca polega na montażu koparek elektrycznych o różnych kształtach i rozmiarach. Montaż elektrycznych układów sterowania i zasilania (12-800V DC / 3x 400 AC), hydrauliki i pneumatyki, naprzemiennie z kluczem mechanicznym. Mile widziane jest doświadczenie, ale jeżeli go nie posiadasz zapewniamy przyuczenie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie powyżej 3 lat na w/w stanowisku, ale nie jest wymagane
  • Ukończone szkolenie techniczne również mile widziane
  • Umiejętność pracy w grupach jak i samodzielnie
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym komunikatywnym poziomie
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (holenderską lub polską)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Możliwość pracy w soboty w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie firmowe oraz ubezpieczenie w cenie 27.5 €/tydzień jeżeli byłoby potrzebne
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem