Pracownik rozbiórki elektrowni

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Szwajcarii

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: ELEKTROWNIA/SZWAJCARIA/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK ODKAŻAJĄCY - ROZBIÓRKA ELEKTROWNI JĄDROWEJ

Zadania:

  • Demontaż i rozbiórka maszyn z elektrowni jądrowych
  • Odkażanie i oczyszczanie elementów
  • Sortowanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    - Doświadczenie w demontażu elektrowni jądrowych
    - Doświadczenie w obsłudze dźwigów wewnętrznych
    Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferujemy:

  • stawka 35-40 Franków Szwajcarskich CHF / godzinę brutto
  • umowę szwajcarską
  • 45 godzin tygodniowo pracy
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy na koszt pracownika
  • 600,00 - 800,00 CHF za zakwaterowanie miesięcznie