Pracownik produkcji, operator suwnicy, wózki widłowe - Belgia

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627,

dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • miejsce pracy: Genk
  • praca w zakładzie produkującym elementy betonowe dużych gabarytów
  • praca z użyciem suwnicy przy relokacji elementów betonowych na terenie zakładu
  • praca na wózku widłowym przednim o dużym udźwigu (16 tonowym)
  • praca głównie na zewnątrz przy załadunkach

Wymagania:

  • minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

  • belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • wynagrodzenie: od 15.75 Euro/godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny
  • zakwaterowanie: 80 Euro tygodniowo
  • minimum 45 godzin pracy w tygodniu, możliwość wypracowywania nadgodzin