Pracownik produkcji - branża spożywcza - Austria

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Austria , Anglia

Carpe Diem Polska  Operarius Sp z o.o. (numer licencji 20236) dla swojego Austriackiego kontrahenta poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji w branzy spozywczej ( K/M )

Firma SPITZ , producent wyrobow cukierniczych, ciast, biszkoptow, kofitur, sosow i wiele innych ...

Miejsce pracy: Austria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca dla pracowników wykwalifikowanych ( cukiernik, kucharz, piekarz, etc. wszelkie zawody branży spożywczej )
Praca zmianowa ( 3,4 zmiany )

Start : początek listopada 2023
Praca przy produkcji min. biszkoptów

Wymagania:

- doświadczenie ( mile widziane )

- język niemiecki komunikatywny / dobry ( wymagany )
- własny transport ( wymagany )
- samodzielność, zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- diety, świąteczne, urlopowe
- zatrudnienie w oparciu o austriacką umowę o pracę
- pełen pakiet socjalny
- zakwaterowanie (15eur / dzień przepracowany )

Kontakt telefoniczny : +48 664 664 095