Pracownik produkcji

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Tilburg , Holandia

Miejsce pracy: Tilburg (Holandia)
Numer referencyjny: PP/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Na danym stanowisku jesteś odpowiedzialny za obsługę linii produkcyjnych (1-4 maszyn) oraz kontroli jakości produktu (kontrola koloru, ewentualnych uszkodzeń, zadrapań, uszczerbków). Pakowanie produktów pod zamówienie oraz przygotowanie do wysyłki.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane

  • porozumiewanie się w języku holenderskim bądź angielskim

  • umiejętności pracy w grupie

  • dostępność i chęć do pracy 5-zmianowej: 6 dni pracujących, 4 dni wolnego; godziny pracy:  07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, 23:00 - 07:00

  • dobra sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

  • pracę na dłuższy okres czasu

  • stałe godziny pracy

  • stawkę: €9,94 brutto na godzinę (plus dodatki zmianowe)

  • przyjemną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu : +31732200421.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: https://dutchcareers.com/job-listing/

oraz profil na Facebook: Dutch Careers.