Pracownik produkcji - 2200€ netto + dodatki!

Stawka

2 250.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki Twoim wyuczonym umiejętnościom jako pracownik produkcji pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie.

Miejsce pracy: Rohdorf (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

-praca przy produkcji
-kontrola jakości
-montaż
-pakowanie

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie zawodowe
- własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
- dodatki za prace zmianowe
- niemiecka umowa o pracę
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- niemieckie ubezpieczenie
- cykliczne podwyżki
- regularne zaliczki
- wsparcie polskojęzycznych dysponentów
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dlaczego Humanus?

Pewność zatrudnienia: Celem każdej rekrutacji jest stałe zatrudnienie. Wskaźnik przejęć wynosi obecnie ponad 95%. Świetna atmosfera w pracy: Interakcje między pracownikami są bardzo koleżeńskie i przyjacielskie. Wszyscy nasi klienci są wcześniej sprawdzani i odwiedzani osobiście. Optymalne wdrożenie na stanowisko pracy: Wszyscy nasi klienci zapewniają naszym pracownikom czas na szkolenie Możliwości kariery: Współpracujemy z dużymi i renomowanymi firmami.

Humanus Personalservice GmbH
Nürnberger Straße 64
86720 Nördlingen

Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de