Pracownik ogólnobudowlany (docieplenia budynków, klinkier)

Lokalizacja

Niemcy

Firma Schuster GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
  • Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • Montaż płyt izolacyjnych ( wełna , styropian ) - docieplenia budynków
  • Malowanie elewacji
  • Montaż płytek klinkierowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Dojazd do z noclegu do zakładu pracy
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Opieka i pomoc polskiego koordynatora
  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu