PRACOWNIK OBRÓBKI MIĘSA WIEPRZOWEGO

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Waregem , Belgia

Praca u jednego  z naszych klientów w Belgii w miejscowości Waregem. Firma specjalizuje się w przetwórstwie wieprzowiony i  jest dostawcą wysokiej jakości produktów dla swoich klientów krajowych oraz międzynarodowych. Firma hoduje trzodę chlewną na własne potrzeby, następnie na zlecenie firmy dokonywany jest ubój a tusze dostarczane są własnym transportem do zakładu rozbioru, gdzie w ultranowoczesnej zautomatyzowanej hali dokonuje się rozbioru i odkostnienia zgodnie z wielkością i wymaganiami klienta, następnie dostarcza transportem chłodniczym w możliwie najkrótszym czasie.

Opis stanowiska:

  • krojenie mięsa wieprzowego,
  • dzielenie poszczególnych części mięsa wieprzowego,
  • trybowanie mięsa wieprzowego.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 16,00€ brutto/h,
  • premie zmianową w wyznaczonych godzinach od 02:00 do 06:00 - 30 % =  20,80 €/h brutto,
  • 20 dni urlopowych + święta państwowe,
  • premia na zakończenie roku kalendarzowego - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto,
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% wynagrodzenia rocznego brutto za okres przepracowany w danym roku kalendarzowym,
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt belgisjki,
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Individuele rekening en,
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika.

Wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • świadomość pracy fizycznej w temperaturze +6 stopni C,
  • prawo jazdy kat. B -  WARUNEK KONIECZNY,
  • gotowość do stałej współpracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w pracy przy rozbiorze, krojeniu mięsa wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz przy produkcji wędlin, (możliwość przyuczenia),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.
Aplikuj teraz E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!