Pracownik magazynu - giełda kwiatowa

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

De Kwakel , Anglia

Duijndam Works jest agencją zatrudnienia, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w De Kwakel poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób zainteresowanych pracą na giełdzie kwiatowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • rozładowywaniu kontenerów
  • pakowaniu produktów
  • układaniu kartonów z kwiatami na palety
  • kompletowaniu zamówień oraz budowaniu wózków.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • gotowość do pracy w niższych temperaturach
  • gotowość dojazdu do pracy rowerem (ok. 9 km.)

Oferujemy:

  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) - €115.10 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €33.46 tygodniowo - z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €154 miesięcznie
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza