Pracownik Magazynu (elektromobilność)

Stawka

14.01
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Zehdenick , Niemcy

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

Obecnie dla naszego Klienta niemieckiej firmy produkującej komponenty z obszaru e-mobility dla branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zehdenick (Niemcy)

Numer referencyjny: PMZ/UK/0224/praca-za-granica.net

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towarów jak również pojazdów transportowych
  • Ewidencjonowanie przyjętych materiałów w systemie ERP
  • Wydawane niezbędnych materiałów  na produkcję oraz odbiór odpadów z linii montażowych
  • Monitorowanie aktualnych stanów magazynowych w systemie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej niemieckiej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14,01 €  brutto za godzinę
  • Wsparcie w organizacji oraz pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Zdobycie nowych uprawnień
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Program poleceń pracowniczych - Poleć nas!
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (25-30 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Prowadzenie Zeitkonta (konta czasu pracy)
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami:

Tel.: +48 512175601 | +48 503436329 | +48 507548869

E-Mail: [email protected]

Zachęcamy do śledzenia nas na kanałach Social Media!