Pracownik Magazynu

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Mannheim , Dülmen , Niemcy

Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach lokalnych i zagranicznych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych dla naszych klientów z branży militarnej.

Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu militarnego, pojazdów i samolotów. Jeśli aspirujesz do pracy w szybko rozwijającym się biznesie, dołącz do nas. Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

Miejsce pracy: Mannheim (Niemcy), Dulmen (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja towarów z dokumentami odbioru
  • Odnotowywanie, zgłaszanie rozbieżności i uszkodzeń
  • Rozmieszczanie materiałów na wyznaczone miejsca składowania
  • Przygotowywanie materiału z magazynu do wysyłki
  • Obsługa wózków ręcznych i/ lub elektrycznych
  • Rozumienie i przestrzeganie zasad planu magazynowania
  • Inne zadania powierzone przez pracodawcę

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Wykształcenie średnie / zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatek na pokrycie kosztów utrzymania,
  • Dofinansowanie do kosztów podroży,
  • Niemiecką umowę o pracę uwzględniającą regionalne dni wolne w święta i urlop,
  • System poleceń pracowniczych

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku