Pracownik magazynowy przy napojach

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Breda , Breda , Holandia

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień różnego rodzaju napojów przy pomocy wózka EPT i skanera ręcznego.
  • Przygotowywanie zebranych zamówień do wysyłki.
  • Segregacja pustych skrzynek po napojach.
  • Inne prace magazynowe.
  • Możliwa praca na mroźni w temperaturze -20°C. Tylko dla chętnych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Doświadczenie w pracy magazynowej min. 3msc.
  • Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.
  • Jednozmianowy system pracy.
  • Możliwość pracy w parach.
  • Liczne dodatki zmianowe, od 12,77€ brutto/h.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.