Pracownik magazynowy

Stawka

12.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

Szukasz nowej pracy, chcesz cos zmienić?

W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Witamy w be4Work

Jeżeli praca na magazynie nie jest Ci obca, chcesz pracować w zgranym Teamie,

Mieć możliwość rozwoju, bądż po prostu spróbować czegoś nowego to zapraszamy.

Miejsce pracy: Monachium (bayern)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twoje obowiązki:

  • Komisjonowanie na podstawie listy
  • Kontrola jakości towarów
  • Inwentaryzacja
  • Proste prace magazynowe

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Podstawy niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie na magazynie mile widziane

Nasza oferta:

  • Na start umowa na czas nieokreślony
  • Profesjonalne i bezstresowe wprowadzenie w obowiązki
  • Dodatek urlopowy oraz świąteczny
  • Możliwość przejęcia przez pracodawcę
  • Stawka godzinowa od 12 Euro Brutto/h + dodatki