Pracownik logistyki w magazynie odzieżowym | Utrecht | Holandia

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Utrecht , Holandia

Agencja rekrutacyjna PRAN nr KRAZ 1223

Nasz Klient, to wiodący dostawca odzieży. Swoją karierę w świecie odzieżowym rozpoczęli w 1962 roku w Amsterdamie. Tu właśnie powstał pierwszy sklep.

Misja sklepu opiera się na projektowaniu odzieży, która zadowoli każdego Klienta.

Region wykonywanej pracy: Utrecht (Holandia)
Nr referencyjny: WE/08/2022/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Załadunek/rozładunek kontenerów,
  • Zbieranie zamówień,
  • Obsługa wózka widłowego typu heftruck (nie trzeba mieć certyfikatów!),
  • Praca w dziale zwrotów, wprowadzenia zwrotów do systemu komputerowego,
  • Replenishment, czyli uzupełnianie produktów na lokacji
  • Pakowanie zamówień on-line

Wymagania stanowiska:

  • Angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Chęć podjęcia długoterminowej współpracy.

Oferujemy:

  • Opiekę polskiego koordynatora,
  • Stabilne godziny pracy,
  • Pracę na dłuższy czas,
  • Wypłaty tygodniowe,
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie,
  • Transport na terenie Holandii gratis.