Pracownik budownictwa podziemnego i ziemnego, podstawowy niemiecki i auto, Potsdam wschodnie Niemcy

Lokalizacja

Potsdam , Dortmund , Stuttgart , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Potsdam: Pracowników budownictwa podziemnego i ziemnego. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2- albo 3- osobowe ekipy budowlańców.

Miejsce pracy: Potsdam (Niemcy), Stuttgart (Niemcy), Dortmund (Niemcy)

Numer referencyjny: Pracownik budownictwa podziemnego i ziemnego, podstawowy niemiec/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: budowy w różnych miastach na terenie całych Niemiec, ale przeważnie zachodnich Niemiec
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckiej firmie budowlanej z siedzibą w Poczdamie (wschodnie Niemcy), specjalizującej się w pracach szalunkowych, murarskich i betoniarskich
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 175 do 208 godz. / mies. + możliwe nadgodziny (bank godzin) i praca w soboty
  • Główne zadania:
  • Budowa kanałów, rurociagow itp.
  • Budowa dróg, jak prace brukarskie i asfaltowe
  • Prace ziemne (wykopy), zabezpieczanie wykopów
  • Obsługa maszyn budowlanych jak m.in. koparka, minikoparka itp.

Wymagania:

  • Zawód: Technik budownictwa ziemnego i podziemnego, budowa dróg albo pokrewny, wsparty praktycznym doświadczeniem (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w układaniu kostki brukowej, wylewaniu asfaltu mile widziane
  • Umiejętność obsługi maszyn budowlanych i drogowych zalecana
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1/A2)
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w delegacji na terenie Niemiec
  • W przypadku ekipy, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić po niemiecku

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 30 dni płatnego urlopu, + 25% dodatku do urlopu
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny
  • + Gwarantowane wynagrodzenie za przestój w niepogodę i miesiące zimowe
  • Opieka polskojęzycznego dysponenta
  • Stawka brutto od: 15,55 do 15,70 euro / godz.
  • + Dieta netto: 28 euro / dzień pracy (ok. 580 do 650 euro netto miesięcznie)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2450 do 2800 euro + nadgodziny (w zależności od stawki i ilości godzin pracy w miesiącu)
  • Pomoc przy zwrocie podatku za kilometrówkę (koszty dojazdu do pracy)
  • Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracodawcę. Pokoje 1-osobowe z dostępem do kuchni i internetem. Kwatery znajdują się w odległości do 10 km od budowy.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.