Pracownik budowlany OD ZARAZ bez znajomości języka

Lokalizacja

Oldenburg , Niemcy

Miejsce pracy: Oldenburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: podstawowe

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisko BETONIARZ od zaraz, w okolicach Oldenburga.

Praca przy budowie skrzyń transformatorowych: wylewanie murów, stawianie ścianek, zaginanie prętów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku betoniarza/ zbrojarza

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie
  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • zorganizowany nocleg
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskich koordynatorek

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesłania dokumentu CV!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Tel. 696 499 949