Pracownik branży hotelarskiej - housekeeping, kelner, portier

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Holandia

Holandia

Numer referencyjny: V-064597/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie pokoi
  • Obsługa gości hotelowych
  • Utrzymywanie porządku w restauracji
  • Przewożenie, przechowywanie bagażu gości hotelowych
  • Kierowanie gości do recepcji lub odpowiedniego pokoju

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej

Oferujemy:

  • Stawka: 13,07-13,23€ brutto/h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w systemie dwuzmianowym w temperaturze pokojowej
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SFN (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.