Praca za granica Elektryk utrzymanie ruchu, Niemcy

Lokalizacja

Niemcy

Perconi GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą - agencją pośrednictwa pracy
z siedzibą w Meiningen. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy
u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki.

Kandydatom zgłaszającym się do nas oferujemy fachową pomoc, wsparcie i doradztwo przed oraz po podjęciu współpracy. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Chętnie nawiążemy współprace z ludźmi stawiającymi na rozwój.

Miejsce pracy: Friesenheim (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Podłączanie i tworzenie szaf sterowniczych zgodnie ze specyfikacja
  • Zapewnienie płynności produkcji poprzez kontrole , nadzór , oraz lokalizację błędów maszyn produkcyjnych
  • Podłączanie gniazdek
  • Prowadzenie tras kablowych
  • Wymiana czujników
  • Inne prace związane z elektryka

Wymagania:

  • Wyksztalcenie kierunkowe wraz ze świadectwem czeladniczym
  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
  • Znajomość j. Niemieckiego A2/B1 - Certyfikaty i uprawnienia SEP
  • Auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Umowa o prace na warunkach Niemieckich z pełnymi świadczeniami socjalnymi.
  • Zarobki w zakresie 3000€ do 3200€ netto w zależności od poszczególnych godzin oraz dodatków
  • Zeitkonto 35 godzin
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze do 15 dnia miesiąca
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Kontakt z Polskim koordynatorem
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • dodatki do odzieży roboczej

Wymagane dokumenty:

CV
świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej lub kursu
certyfikaty
uprawnienia SEP