Praca w Niemczech jako Wyżarzacz - pracownik obróbki cieplnej (m / w / d)

Lokalizacja

Niemcy

Nowe projekty budowlane • Postoje Rewizyjne • Naprawy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: W/praca-za-granica.net

Poszukujemy elektryków / instalatorów / monterów  / pracowników technicznych z możliwością do przekwalifikowania jako Wyżaracz do stałego zatrudnienia w naszej firmie w Niemczech.

INPRO® MOERS jest specjalistą w zakresie podgrzewania i wyżarzania z ponad 40-letnim doświadczeniem. Wykonujemy obróbkę cieplną na rurociągach o wszystkich rozmiarach, zbiorników, aparatury, armatury i odlewów w rafineriach, zakładach chemicznych, zakładach produkcyjnych, przemyśle stoczniowym i elektrowniach.

Co oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na pełny etat
  • Podstawową stawkę godzinową
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, nocnych, weekendowych i świątecznych
  • Zwrot kosztów za kilometrówkę, dietę za posiłek i nocleg

Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego. Jeśli potrafisz przeczytać i zrozumieć punkty poniżej w języku niemieckim, prześlij do nas twoje CV.

Ihre Aufgaben nach erfolgreicher Einarbeitung

  • Durchführung von Wärmebehandlungen auf unseren Baustellen
  • Erstellung der Dokumentation für Wärmebehandlungen mittels Laptop
  • Erstellung der zur Abrechnung erforderlichen Nachweise

Ihre Qualifikation

  • technisches Verständnis
  • Reisebereitschaft im deutschsprachigen und europäischen Raum
  • Bereitschaft zu Früh-, Spät- oder Nachtschichten
  • Keine Probleme mit Arbeiten in großen Höhen und engen Räumen
  • Das Arbeiten mit dem Laptop ist Ihnen nicht fremd
  • Selbstständige Arbeitsweise, Flexibilität, Leistungsbereitschaft und Zuverlässigkeit
  • Führerschein und eigener PKW sind erforderlich

Zainteresowany?

Prześlij więc swoje CV jako plik PDF na adres [email protected]

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z Panem Christianem Karwath i Panem Dipl.-Ing. Michael Kurscheidt pod następującym numerem telefonu: 0049 2841/939 11 0