Praca w Niemczech (Berlin) jako kierownik robót budowlanych przy rozbudowie sieci światłowodowych

Stawka

3 000.00 - 4 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

3D Bau to zespół fachowców i praktyków, znających od podszewki sposób funkcjonowania branży budowlanej. To doświadczenie pozwala nam nie tylko zrozumieć specyficzne potrzeby inwestorów, kierowników budowy czy majstrów, ale przede wszystkim dobrze dopasować kandydatów do wymagań danego stanowiska. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko niedopasowania, a tym samym niepotrzebnego rozczarowania po obydwu stronach: zatrudniającej firmy, jak i podejmujących zatrudnienie kandydatów.Jesteśmy firmą rekrutacyjną o wąskiej specjalizacji. Budowlanka to nasz świat. W tych tematach czujemy się najlepiej, dlatego nie znajdziesz u nas innych ofert pracy. Mimo tego (a może właśnie dzięki temu ?) przez ostatnie 10 lat dzięki nam pracę w sektorze budowlanym znalazły już tysiące osób. Działamy dynamicznie, poszukując bezzwłocznie ofert pracy dopasowanej do Ciebie.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie powierzonych budów w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami i zespołem
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac na budowie
  • Sporządzanie i analiza harmonogramu oraz monitorowanie i analiza postępu wykonywanych prac
  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych w oparciu o otrzymaną dokumentację
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • Określanie bieżącego zapotrzebowania materiałowego, przygotowanie, negocjacje, składanie i weryfikacja zamówień w toku realizacji
  • Nadzorowanie terminu realizacji dostaw, kontrola zgodności z zamówieniami i dokumentami dostaw
  • Współpraca z kierownikiem kontraktu oraz zarządzanie podległym zespołem
  • Nadzór nad sporządzaniem dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe (budownictwo)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem
  • Prawo jazdy kat B
  • Obsługa programów komputerowych: AutoCAD, Excel.
  • Gotowość do pracy w delegacjach i wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie od 3.000-4.000 Euro netto
  • Dużą samodzielność planowania pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Forma współpracy: niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości
  • Przejęcie kosztów i organizacji zakwaterowania

Oprócz długoterminowej, opartej na zaufaniu relacji zatrudnienia, oferujemy Ci ciekawe perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie firm.

Posiadamy potrzebne doświadczenie aby skutecznie pozyskać najlepsze oferty pracy, spełniające Twoje wymagania.