PRACA SEZONOWA DLA MALARZY

Stawka

11.40
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Triberg , Niemcy

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MALARZ

Numer referencyjny: C/002/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Triberg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie i obróbka wstępna pod malowanie
  • Szpachlowanie
  • Malowanie ścian, sufitów, fasad i elewacji

WYMAGANIA:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika budowlanego
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza/pracownika budowlanego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność od 01.08.2022 do 19.08.2022r

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,40 euro brutto/godzina + 34 euro netto diety)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się
z wybranymi kandydatami.