Praca przy zbiorze pomidorów w Holandii

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Contrain działa od 23 lat. Na rynkach holenderskim, niemieckim i polskim zapewnia zatrudnienie dla ponad 3 500 osób rocznie. W 2021 magazyn Forbes opublikował ranking 300 najlepszych pracodawców w Polsce, w którym firma zajęła 12-te miejsce w swojej kategorii. Najważniejsze wartości firmy to etyka i współpraca.

Jeśli posiadasz już pewne doświadczenie - będzie to Twoim atutem. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Miejsce pracy: Beek en Donk (Holandia)
Numer referencyjny: PPZP/praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • zbiór pomidorów oraz pomidorów koktajlowych
  • prace przy pielęgnacji pomidorów (okręcanie plant, obrywanie pędów, liści i kwiatów, klipsowanie)
  • pakowanie i kontrola jakości pomidorów
  • prace przy tzw. 'likwidacji' szklarni (sprzątanie szklarni po sezonie, pozbywanie się resztek roślin po startych plantach, przygotowywanie szklarni pod nowy sezon)

Co oferujemy:

  • stawkę: 12,28€ brutto/h*
  • pracę w miejscowości Beek en Donk lub Aarle-Rixtel
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
  • Praca bez wiekówki
  • Bonus dla kierowcy - więcej szczegółowych informacji udzieli rekruter
  • praca idealna dla Pań
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić  za każdą poleconą osobę do pracy

Dzięki polskiej umowie:

  • odkładasz środki na emeryturę w Polsce
  • zachowujesz ciągłość ubezpieczenia
  • nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych

*Stawka podstawowa wraz z dodatkiem urlopowym i wakacyjnym

Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612

Pamiętaj, żeby w formularzu aplikacyjnym zostawić swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail. Te dane są nam niezbędne do rozpatrzenia Twojej kandydatury.