Praca przy rozbiórce aut, Niemcy, wystarczą podstawy ang/niem!

Lokalizacja

Niemcy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: DE/0723/OŁ/praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • umowę o pracę ze stawką 14,50 € br/h + dodatki,
  • wypłatę w € do 10-tego każdego m-ca,
  • pracę w systemie jednozmianowym.
  • zakwaterowanie.

Opis stanowiska:

  • demontaż pojazdów.

Wymagania:

  • min. 3 mce doświadczenia przy produkcji lub demontażu pojazdów samochodowych lub na stanowiskach związanych z mechaniką pojazdów,
  • znajomości języka niemieckiego/angielskiego w stopniu min. A2,
  • mile widziane prawo jazdy oraz uprawnienia na wózki widłowe.

szczegóły: +48 666 891 943