Praca przy demontażu pojazdów, Niemcy

Lokalizacja

Niemcy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta w Niemczech- poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: ME/07/23/OŁ/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • praca przy rozbiórce części luksusowych aut.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy demontażu pojazdów,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • mile widziany samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stawką 14,50 € br/h,
  • dodatki do wypłaty,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

szczegóły pod nr tel: +48 666 891 943