Praca LIDL, Holandia (12,96€/h) - Aplikuj już teraz!

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Waddinxveen , Heerenveen , Holandia

Carrière International, czyli jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Miejsce pracy: Waddinxveen (Holandia), Almere (Holandia), Heerenveen (Holandia)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w okresie długoterminowym dla naszego kolejnego holenderskiego Klienta - LIDL. Poszukujemy chętnych do pracy jako order picker. Praca będzie polegała na zbieraniu zamówień, z użyciem systemu wybierania głosowego tzw. voice pick oraz kompletowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób.

W pracy używany jest elektryczny wózek EPT, jednak nie wymagamy uprawnień, aby przewozić zamówione towary.

Praca odbywa się w systemie jednozmianowy na trzech różnych halach (ciepła, chłodna i mroźna).

Wymagania:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Motywacji do pracy, gotowość do pracy w temp. -20 C.
  • Gotowości do stałej, regularnej współpracy.
  • Umiejętności organizacji własnej pracy.
  • Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym - 12,96 €/h,
  • stawka dla pracowników mroźni 13,99 €/h.
  • Dodatek za pracę w sobotę - 130%, a w niedzielę - 150%.
  • Wyższa stawka za nadgodziny - 135%.
  • Dodatek dla kierowcy 25€/tydzień
  • Opieka polskiego konsultanta na miejscu w Holandii.
  • Bezpłatny transport do i z pracy.
  • Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.
  • Możliwość dodatkowej pracy w mroźni - dodatek 8% do stawki godzinowej.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego umieszczonego pod przyciskiem Aplikuj!