Poszukujemy Operatora Maszyn CNC

Stawka

5 300.00 - 8 230.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Anglia

Contrain działa od 25 lat. Na rynkach: holenderskim, niemieckim i polskim. Zapewnia zatrudnienie dla ponad 3 500 osób rocznie.

Dla światowego lidera na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej szukamy doświadczonych operatorów CNC.

Miejsce pracy: Cała Polska
Numer referencyjny: O/CNC/praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • wytwarzanie produktu zgodnie ze specyfikacjami,
  • ustawianie parametrów oraz programów produkcyjnych maszyn,
  • nadzór nad całym procesem produkcyjnym,
  • raportowanie wyników działań.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość obsługi komputera,
  • odpowiedzialność oraz sumienność,
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia,
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.
  • pracę przy nowoczesnych maszynach jak: Index, Citizen, Mori Seiki, Kitamura.
Pamiętaj, żeby w formularzu aplikacyjnym zostawić swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail. Te dane są nam niezbędne do rozpatrzenia Twojej kandydatury.