Poszukujemy komisjonerów - artykuły spożywcze, elektronika oraz drobne wyposażenie domu

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Dla naszego klienta z siedziba w Hüfingen poszukujemy komisjonerów od zaraz.

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twoje obowiązki:

  • Komisjonowanie artykułów spożywczych, elektroniki oraz drobne wyposażenie domu
  • Praca na dziale zwrotów (artykuł odsyłane przez klientów)
  • Drobne prace magazynowe

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na magazynie, komisjonowaniu
  • Język polski, niemiecki lub angielski
  • Auto jako dodatkowy atut

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony na start
  • Wprowadzenie w obowiązki w języku polskim
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dodatek urlopowy i świąteczny
  • Możliwe przejecie przez firmę