Posadzkarz / Wygładzacz wylewki jastrychowej, podstawowy niemiecki i prawo jazdy kat. B, Reutlingen zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Reutlingen: Posadzkarzy do gładzenia wylewki jastrychowej. Wymagane jest doświadczenie, podstawowa znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Reutlingen (Niemcy), Stuttgart (Niemcy), Göppingen (Niemcy)

Numer referencyjny: Posadzkarz / Wygładzacz wylewki jastrychowej, podstawowy niemiec/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: miasto Reutlingen i okolice miasta Stuttgart, Badenia Wirtembergia południowo zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką firmą z miasta 72766 Reutlingen, 40 km od Stuttgartu, wykonującą posadzki bezspoinowe / wylewki jastrychowe
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 175 do 200 godz. Na życzenie więcej godzin

Główne zadania:

  • Obsługa zacieraczki do posadzek
  • Niwelacja oraz zacieranie jastrychu łatą / listwą wibracyjna
  • Gładzenie wylewki jastrychowej przy pomocy pacy posadzkarskiej i blichówki

Wymagania:

  • Zawód Posadzkarz albo pokrewny jak tynkarz, malarz, murarz, betoniarz zalecany, ale niekonieczny
  • Konieczne doświadczenie zawodowe przy zacieraniu i gładzeniu wylewki jastrychowej
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1/A2)
  • Konieczne prawo jazdy kat. B. Posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy mile widziane, ale niekonieczne
  • Wysoka motywacja, sprawne tempo pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Wypłata wszystkich godzin pracy
  • + Świadczenia SOKA-BAU, wynagrodzenia za urlop i przestój w niepogodę
  • + Benefity pracownicze: odzież roboczo-ochronna, zapewnienie napojów i posiłków regeneracyjnych, bon paliwowy 50 euro / miesiąc
  • Stawka brutto: 16,50 do 18,50 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji i stażu pracy, pierwsza podwyżka po 3 miesiącach pracy)
  • + Premia uznaniowa netto od 100 do 200 euro / mies.
  • Zarobek miesięczny netto ok. 2100 bis 2600 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika ok. 400 do 500 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.