Pomocnik Tynkarza do przyuczenia, podstawowy niemiecki i prawo jazdy kat. B, Ansbach południowe Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy tynkarskiej z okolicy miasta Ansbach: Pomocników tynkarza. Wymagane jest podstawowe doświadczenie budowlane i prawo jazdy kat. B. Może też kandydować 2-osobowa ekipa.

Miejsce pracy: Ansbach (Niemcy), Rothenburg ob der Tauber (Niemcy), Norymberga (Niemcy)

Numer referencyjny: Pomocnik Tynkarza do przyuczenia, podstawowy niemiecki i prawo j/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Ansbach, Rothenburg ob der Tauber, Bawaria południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckiej firmie budowlanej z miasta 91635 Windelsbach, specjalizującej się w pracach tynkarskich
  • Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, ok. 175 do 210 godz. miesięcznie.
  • Możliwy system pracy np. 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)

Główne zadania:

  • Tynkowanie maszynowe agregatem ścian od wewnątrz i na zewnątrz budynków (gips i wapno)
  • Naciąganie struktury wewnątrz budynku
  • Tynkowanie narożników

Wymagania:

  • Młody wiek, wysoka motywacja, chęć rozwoju i uczenia się - nastąpi szkolenie zawodowe przez niemieckiego pracodawcę
  • Minimalne doświadczenie w budownictwie wykończeniowo-remontowym
  • Ukończony zawód budowlany, jak np. tynkarz, malarz, glazurnik lub technolog robót wykończeniowych jest zalecany, ale niekonieczny
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1)
  • Konieczne prawo jazdy kategorii B
  • Dobra kondycja fizyczna, przyzwyczajenie do wielogodzinnej pracy na budowie
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe
  • W przypadku ekipy 2-osobowej, każdy członek ekipy musi spełniać wymagania

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Kształcenie zawodowe i kursy nauki języka niemieckiego
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin
  • + Możliwy system pracy 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)
  • + Bezpłatny transport busem zakładowym na budowę i z powrotem
  • + Bezpłatna odzież robocza i narzędzia
  • Wynagrodzenie brutto: od 17 do 18 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)
  • Wynagrodzenie NETTO (na rękę): 11,50 do 12,50 euro / godz.
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2000 do 2500 euro + nadgodziny
  • Możliwość awansu, co wiąże się z podwyższeniem wynagrodzenia
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.