Pomocnik Murarza/Tynkarza (ekipy mile widziane), 2460-2600€ netto/mies, Salles, Francja

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Salles , Francja

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - francuskiej firmy budowlanej  poszukujemy osób na stanowisko:

Murarz/tynkarz (ekipy mile widziane)

Miejsce pracy: Salles, Francja

Zakwaterowanie: darmowe

Praca od początku września do połowy grudnia!

Miejsce pracy: Salles (Francja)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • murowanie pustaków ceramicznych na klej
  • murowanie bloczków betonowych na zaprawę
  • kucie
  • wyrównywanie ścian betonowych (szpachlowanie ze szlifowaniem)

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowy francuski lub angielski/komunikatywny francuski wymagany dla jednej osoby z ekipy
  • gotowość do pracy fizycznej
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • umowę o pracę na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie: 2400-2600€ netto
  • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
  • 10% premii urlopowej
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów dojazdu do Francji
  • zwrot kosztów za odzież roboczą do 100€
  • kilometrówka 0,25€/km

CV w języku angielskim

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543