Pomocnik dekarza | Nie wymagamy doświadczenia | rekrutacja online

Stawka

13 000.00 - 18 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Holandia , Belgia , Niemcy

Miejsce pracy: Holandia, Belgia, Niemcy
Numer referencyjny: 12/2023/praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

PRACA: Holandia, Niemcy, Belgia, Polska

STANOWISKO: pomocnik dekarza, następnie dekarz

ZAKRES PRAC: pokrycia dachowe - dachy płaskie

UMOWA: Zlecenie lub B2B

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokościach
  • gotowość do pracy na otwartej przestrzeni

Oferujemy:

  • pełną organizację wyjazdu,
  • bezpłatny transport,
  • wyjazdy 3+1, 4+2 lub inny wymiar - jesteśmy elastyczni,
  • opiekę koordynatora oraz wsparcie biura w Polsce,
  • dojazdy do pracy autem firmowym,
  • wypłaty co tydzień,
  • wzrost wynagrodzenia za efektywną pracę oraz awans po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia.
  • możliwy awans po zdobyciu doświadczenia i rozwinięciu umiejętności