Pomoc kuchenna koło Berlina BEZ doświadczenia

Stawka

1 500.00 - 2 000.00

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Bruck , Brück , Anglia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Brück

Numer referencyjny: KU/0802/KAT/praca-za-granica.net

OFERUJEMY:

  • Zarobki dla pomocy kuchennej od 1500 € netto,
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie blisko pracy.
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich.
  • Możliwość wyjazdu z rodziną, przyjaciółmi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowywanie posiłków w stołówce.
  • Gotowanie według określonych przepisów;

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku Pomoc kuchenna lub Kucharz.
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. A2;
  • Możliwość wyjazdu własnym autem do Niemiec.