Pomoc kuchenna

Kategoria

Pomoc kuchenna , HoReCa

Lokalizacja

Werder , Niemcy

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki Twoim wyuczonym umiejętnościom jako pomoc kuchenna pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie.

Nie przegap szansy i aplikuj do nas!

Miejsce pracy: Werder (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- Przygotowanie prostych potraw takich jak frytki, nuggetsy, tarte flambée, pizza, stek, sałatki itp.
- Przygotowywanie różnych napojów.
- Sprzątanie stołów.
- Utrzymywanie miejsca pracy w czystości.
- Sprzątanie miejsca pracy.
- Przygotowywanie różnych warzyw i owoców, np. obieranie ziemniaków itp.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikaty lub wieloletnie doświadczenie
- własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
- dodatki za prace zmianowe
- niemiecka umowa o pracę
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- niemieckie ubezpieczenie
- cykliczne podwyżki
- regularne zaliczki
- wsparcie polskojęzycznych opiekunów
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Twoja osobista osoba kontaktowa:
Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de

Czekam na Ciebie z niecierpliwością :)