Piekarz/cukiernik, Niemcy

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: Piekarz/cukiernik, Niemcy/praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie ok 2000 € netto + dodatki
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • zakwaterowanie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja świeżych wyrobów piekarniczych
  • Przeróbka ciasta według receptury
  • Uszlachetnianie i dekorowanie wypieków
  • Cukiernik: wyroby z ciasta i tarty , dekorowanie
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie w branży piekarskiej lub cukierniczej oraz doświadczenie zawodowe
  • Kandydat musi posiadać świadectwo zdrowia
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2 - wymóg konieczny!
  • Prawo jazdy + samochód na wyjazd - wymóg konieczny!