Piekarz

Stawka

14.90
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Aalter , Belgia

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako piekarz

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą - bądź szukają jej Twoi bliscy -  w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

Piekarz

Aalter (Belgia)

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ciasta,
  • przygotowywanie chleba,
  • robienie ciast,
  • pomoc w przygotowywaniu cukierni

Wymagania:

  • doświadczenie jako piekarz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie  14,90€ brutto/ godzina
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata