PIASKARZ - NIEUWEGEIN - HOLANDIA

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

piaskowanie elementów konstrukcji stalowych

Wymagania:

- Masz doświadczenie w piaskowaniu konstrukcji stalowych pod ciśnieniem
- Jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany
- Jesteś zaangażowanie w powierzone Ci obowiązki
- Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
- Posiadasz czynne prawo jazdy i własny samochód
- Zamieszkanie w okolicy Nieuwegein / Utrecht będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

+/- €1600 netto miesięcznie (+/- €370 tygodniowo) - po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków (40h)
+/- €2000 netto miesięcznie na własnym zakwaterowaniu (40h)
- Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- 25 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
- Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
- Zwrot kosztów podróży do pracy
- Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Wypłata wynagrodzenia co tydzień
- Możliwość stałego zatrudnienia
- Opieka koordynatora