Piaskarz karoserii do warsztatu zabytkowych ciężarówek, podstawowy niemiecki albo angielski, Duisburg zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolicy miasta Duisburg: Piaskarza karoserii. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego albo angielskiego.

Miejsce pracy: Duisburg (Niemcy), Essen (Niemcy), Oberhausen (Niemcy)

Numer referencyjny: Piaskarz karoserii do warsztatu zabytkowych ciężarówek, podstawo/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: 46047 Oberhausen, 15 km od Duisburg, zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim warsztacie remontów zabytkowych ciężarówek z miasta 46047 Oberhausen
  • Praca na pełny etat, ok. 44 godz./ tydzień, od godz. 8 do 17 i w soboty od 8 do 12

Główne zadania:

  • Piaskowanie elementów karoserii przy użyciu piaskarki
  • Piaskowanie podwozia i nadbudowy
  • Oczyszczanie elementów z pyłu, przygotowywanie do dalszego procesu
  • sortowanie i składowanie części
  • Prace porządkowe na terenie warsztatu
  • Odśnieżanie parkingów i chodników

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako piaskarz, czyli obróbką konstrukcji metalowych metodą strumieniowo-ścierną mile widziane, ale niekonieczne
  • Wysoka motywacja i przyzwyczajenie do pracy fizycznej (np. odśnieżanie chodników, parkingu, prace magazynowe)
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego albo języka angielskiego (min. A1/A2)
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • Stawka brutto: od 14 euro / godz. (możliwa nawet wyższa stawka, w zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1700 do 1850 euro (w zależności od ilości godzin)
  • + Cykliczne podwyżki, najczęściej co 3 miesiące
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.