Pakowanie ubrań

Stawka

13.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Altenkunstadt , Niemcy

Miejsce pracy: Altenkunstadt (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Jakie będą Twoje zadania?

  • Lokacja towarów w magazynie
  • Komisjonowanie towarów za pomocą skanera ręcznego (ubrania, akcesoria, buty itp.)
  • Inne prace magazynowe

Czego oczekujemy?

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Punktualności
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku magazynowym
  • Prawa jazdy kat. b

Co gwarantujemy Ci w zamian?

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie od 13,50 euro brutto/ godzina
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
  • Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
  • Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość zatrudnienia również dla par

Brzmi super? Nic prostszego - zadzwoń pod wybrany numer:

+ 48 77 446 24 00
+ 48 32 712 39 90