Pakowanie sera

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Barneveld , Holandia

Opis stanowiska:

  • Porcjowanie, ważenie i pakowanie sera w odpowiednie opakowania
  • Etykietowane opakowań i pakowane do większych kartonów
  • Dodatkowo na osobnej hali, gdzie znajdują się większe bloki sera (15kg) porcjowanie i szlifowaniem bloków z woskowej powłoki za pomocą specjalnych narzędzi oraz układanie ich w magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stawka 11,26€ brutto/h
  • Dodatki: 30-133%
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Bonus 50€ po przepracowaniu 4 tygodni i 50€ po 10 tygodniach pracy
  • Możliwość pracy w parach
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SFN (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii (Transport GRATIS, lub zwrot do 50€ za przejazd)
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.