Pakowanie produktów drobiowych

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska:

  • Prosta praca produkcyjna polegająca na pakowaniu piersi i udek z kurczaka.
  • Praca wykonywana na różnych działach.
  • Praca taśmowa na hali do ok. 5 stopni.
  • W pierwszym tygodniu możliwość przeszkolenia.

Wymagania:

  • Chęć podjęcia współpracy na dłużej.
  • Motywacja i chęć do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez stawki wiekowej.
  • Do stawki 10,90 euro/h dodatek w wysokości 12,5% co daje stawkę 12,27 euro/h.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Firmowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie wraz z dostępem do internetu.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.