PAKOWACZ ART. BUDOWLANYCH (RÓWNIEŻ DLA PAR, BEZ ZAKWATEROWANIA)

Stawka

14.78
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Lokeren , Belgia

Praca w międzynarodowej firmie logistyczno-dystrybucyjnej w miejscowości Lokeren - Belgia, zajmującej się projektowaniem, opracowywaniem i produkcją opakowań oraz pakowaniem produktów dla przemysłu budowlanego. Specjalizacją firmy jest etykietowanie oraz pakowanie śrub, cylindrów jak również elementów używanych przy budowie

Poszukujemy Operatora procesu - dział inpak - pakowacz.

Opis stanowiska:

  • Odbiór towaru,
  • Kontrola jakości produktu,
  • Składanie opakowań, pakowanie i etykietowanie towaru,
  • Przestrzeganie zasad higieny,
  • Przygotowanie towaru do wysyłki do klientów lub magazynów.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 14,78 € brutto,
  • premia na zakończenie roku kalendarzowego - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto,
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% wynagrodzenia rocznego brutto za okres przepracowany w danym roku kalendarzowym,
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem oraz przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt belgijski,
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Individuele rekening en,
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  •  ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnim,
  • Dokładność oraz koncentracja,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Świadomość pracy fizycznej,
  • Skrupulatność,
  • Cierpliwość,
  • Podstawowa znajomość matematyki,
  • Gotowość do stałej współpracy.
Aplikuj teraz E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!