Pakowacz

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Tilburg , Holandia

Pakowacz

Miejsce pracy: Tilburg (Holandia)
Numer referencyjny: P/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

Oczekujemy od Ciebie, iż jesteś zmotywowany i posiadasz umiejetność logicznego rozmieszczenia rzeczy. Do Twoich obowiązków, będzie należało odpowiednie pakowanie produktów, sortowanie, ważenie, etykietowanie oraz sprawdzanie przy tym ich jakości i praca z komputerem.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie, jako packer
  • porozumiewanie się w języku holenderskim bądź angielskim
  • umiejętności pracy w grupie
  • dostępność i chęć do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

  • pracę na dłuższy okres czasu,
  • stałe godziny pracy
  • stawkę: €10,01 (plus dodatki zmianowe)
  • przyjemną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu : 073-711-3-717.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: https://jobinvest.nl/pl/job-listing/

oraz profil na Facebook: Job Invest Polen.